China Sparkling Black kuarc Fabrika Stone dhe prodhuesit | Xinxing

Sparkling Black kuarc Stone

Përshkrim i shkurtër:

gur kuarc është një cilësi të lartë të gjelbër material mbrojtjen e mjedisit me ngjyrë të butë dhe elegante dhe çmim të ulët. Kjo është zgjidhja më e mirë për të ndërtesave të gjelbra. Ajo është përdorur për countertops kuzhine, countertops banjo, sills dritare, kundërvihet bar, muret e brendshme dhe të jashtme, dysheme, etj Ai është i përshtatshëm për apartamente, ndërtesat zyra, qendrat tregtare, hotelet, etj kërkesave të gjerë në fusha të ndryshme.


 • Min.urdhër Sasia: 100 Meter / Sheshi Meter
 • Furnizimi Aftësia: 10000Meter / Metra katror në vit
 • Detail Product

  Produkt Tags

  pllakë kuarc është një cilësi të lartë të gjelbër material mbrojtjen e mjedisit me ngjyrë të butë dhe elegante dhe çmim të ulët. Kjo është zgjidhja më e mirë për të ndërtesave të gjelbra. Ajo është përdorur për countertops kuzhine, tavolina ngrënie, countertops banjo, sills dritare, kundërvihet bar, muret e brendshme dhe të jashtme, dysheme, etj Ai është i përshtatshëm për apartamente, ndërtesat zyra, qendrat tregtare, hotelet, stacionet e metrosë, aeroportet, spitalet, bibliotekat , etj kërkesat gjerë në fusha të ndryshme.

  Details shpejta

  Vendi i origjinës:

  Quanzhou, China

  Emri Markë:

  Xinxing

  Stone Emri:

  Maxi Calacatta

  Forma Stone:

  pllaka të mëdha

  Numri Modeli:

  SH 6010

  Lloji:

  Stone artificial

  Mbarimi Sipërfaqja:

  Shkëlqim / Honed

  HS code:

  6810999000

  materiali:

  93% Natural kuarc Sand

  Trashësia:

  20mm; 30mm

  Certifikata:

  Garda e gjelbër, CE, SGS, NSF, ISO

  Ngjyrë:

  Standard / përshtatur

  përshkrim i produktit

  Madhësia standarde:

  (Madhësia mund të personalizohet)

  3000 * 1400mm (118 '* 55 ")

  3200 * 1600mm (126 '* 63 ")

  (Ka një gjatësi shtesë 20 ~ 30mm në gjerësi dhe gjatësi, pa pagesë.)

  Trashësia:

  20mm; 30mm

  Paketimi:

  paketa druri, Hekur kombinuara, sipërfaqe të mbrojtur me filmit plastik

  Sasia në enë 20ft

  70 cope / 7 paletat e 30mm
  105 copë / 7 paletat e 20mm
  140 copë / 7 paletat e 15mm

  Koha e dërgimit:

  20 ditë pune pas marrjes së depozitimit 30%

  Advance:

  1) densitet të lartë, jo vrimë, jo mbushje, koeficienti i ulët zgjerimi, jo deformim;
  2) fortësi Lartë (7 grade);
  3) Rezistencë të lartë ndaj gërvishtjet, kimike, verë, ngjeshja, dhe temperaturë të lartë;
  4) Nuk ka dallim ngjyrë në të njëjtin grumbull të mallrave;
  5) Rich në përzgjedhjen ngjyra;
  6) Lehtë për të pastruar;

  7) jo-toksike, rrezues non;

  8) Të përshtatshme për të gjitha projektet e llojeve, të tilla si hotel, banjo, kuzhinë, dhomen e ndjenjes, restorant, bar counter, kopsht, katrore, etj

  Aplikimet Residencial:

  Countertops-Kuzhina, backsplashes dhe tabela krye
  countertops -Banjo, në krye të pavërtetën, Vaskë-kuvertën
  - windowsills dhe dush-mure
  - Dyshemeja

  aplikimet komerciale:

  -Bar-mirë dhe tabela-krye
  -Lavatories e banja publike
  sipërfaqet Wall dhe të tjera dekor-trim
  -Transaction kuvertën dhe të holla-përfundon
  -Reception fushat dhe punë-stacione
  zonat -Ushqim shërbimit dhe punës-stacione
  kioska -Specialty dhe ndeshjeve
  - Dyshemeja

   

   


 • Previous:
 • Next:

 • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne