China Hot Sales kuarc Fabrika Stone dhe prodhuesit | Xinxing

Hot Sales kuarc Stone

Përshkrim i shkurtër:

gur kuarc është një cilësi të lartë të gjelbër material mbrojtjen e mjedisit me ngjyrë të butë dhe elegante dhe çmim të ulët. Kjo është zgjidhja më e mirë për të ndërtesave të gjelbra. Ajo është përdorur për countertops kuzhine, countertops banjo, sills dritare, kundërvihet bar, muret e brendshme dhe të jashtme, dysheme, etj Ai është i përshtatshëm për apartamente, ndërtesat zyra, qendrat tregtare, hotelet, etj kërkesave të gjerë në fusha të ndryshme.


 • Min.urdhër Sasia: 100 Meter / Sheshi Meter
 • Furnizimi Aftësia: 10000Meter / Metra katror në vit
 • Detail Product

  Produkt Tags

  In the beginning, the appearance and color of quartz stone were relatively single. There are not so many patterns and patterns now. From the original single color, there are many color choices such as two-color, multi-color, pattern and crack, which can fully meet the needs. Consumer demand, its ingredients are extracted with quartz stone and resin and some other ingredients, processed through a special process, but his main ingredient is quartz, because his hardness is relatively high, it is more resistant to stains, and It is still relatively easy to clean. It is generally used for kitchen countertops because its characteristics are very suitable.

  Details shpejta

  Vendi i origjinës:

  Quanzhou, China

  Emri Markë:

  Xinxing

  Stone Emri:

  Almond gri

  Forma Stone:

  pllaka të mëdha

  Numri Modeli:

  seri SH

  Lloji:

  Stone artificial

  Mbarimi Sipërfaqja:

  Shkëlqim / Honed

  HS code:

  6810999000

  materiali:

  93% Natural kuarc Sand

  Trashësia:

  20mm; 30mm

  Certifikata:

  Garda e gjelbër, CE, SGS, NSF, ISO

  Ngjyrë:

  Standard / përshtatur

  përshkrim i produktit

  Madhësia standarde:

  (Madhësia mund të personalizohet)

  3000 * 1400mm (118 '* 55 ")

  3200 * 1600mm (126 '* 63 ")

  (Ka një gjatësi shtesë 20 ~ 30mm në gjerësi dhe gjatësi, pa pagesë.)

  Trashësia:

  20mm; 30mm

  Paketimi:

  paketa druri, Hekur kombinuara, sipërfaqe të mbrojtur me filmit plastik

  Sasia në enë 20ft

  70 cope / 7 paletat e 30mm
  105 copë / 7 paletat e 20mm
  140 copë / 7 paletat e 15mm

  Koha e dërgimit:

  20 ditë pune pas marrjes së depozitimit 30%

  Advance:

  1) densitet të lartë, jo vrimë, jo mbushje, koeficienti i ulët zgjerimi, jo deformim;
  2) fortësi Lartë (7 grade);
  3) Rezistencë të lartë ndaj gërvishtjet, kimike, verë, ngjeshja, dhe temperaturë të lartë;
  4) Nuk ka dallim ngjyrë në të njëjtin grumbull të mallrave;
  5) Rich në përzgjedhjen ngjyra;
  6) Lehtë për të pastruar;

  7) jo-toksike, rrezues non;

  8) Të përshtatshme për të gjitha projektet e llojeve, të tilla si hotel, banjo, kuzhinë, dhomen e ndjenjes, restorant, bar counter, kopsht, katrore, etj

  Aplikimet Residencial:

  Countertops-Kuzhina, backsplashes dhe tabela krye
  countertops -Banjo, në krye të pavërtetën, Vaskë-kuvertën
  - windowsills dhe dush-mure
  - Dyshemeja

  aplikimet komerciale:

  -Bar-mirë dhe tabela-krye
  -Lavatories e banja publike
  sipërfaqet Wall dhe të tjera dekor-trim
  -Transaction kuvertën dhe të holla-përfundon
  -Reception fushat dhe punë-stacione
  zonat -Ushqim shërbimit dhe punës-stacione
  kioska -Specialty dhe ndeshjeve
  - Dyshemeja


 • Previous:
 • Next:

 • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne