Xinxing камен банер
проекти Xinxing камен банер

центар за производ

Xinxing Стоун е корпорација во комбинација со фабрика и трговско друштво. Уште од своето основање во 1993 година, а сега стана една од водечките искусен каменоломи сопственик и природен камен производител и добавувачи во Кина.

Ние нудиме камен производи како Гранит countertops и кварц countertops, суета блузи, кујна контра врвот & Бања Суета врвот, Биг плочи, Проект за намалување на големината, плочки, камен мијалник и басенот, Камин, отворајќи камен предмети.

Нови Продукти

Се најискусните камен експерти услуги во Кина, може да се работи со нас од никаде!